Записатись на масаж

Цілодобово

місто Івано-Франківськ
вул. Січових Стрільців, 42А

Приймаємо

Строго без інтиму

100 % Конфіденційність

Боді масаж – гарний спосіб зняти стрес

04/28/2016

Почуваєте себе напруженим і бажаєте зняти стрес? Тоді вам варто відвідати наш боді масаж – чуттєвий і лагідний масаж, завдяки якому ви відчуєте масу нових емоцій і вражень. У нашому салоні ви можете на собі відчути всі особливості та переваги цієї еротичної процедури.

Боді масаж – це гарний спосіб пізнати свої внутрішні, приховані межі людської чуттєвості. Він добре знімає втому, бадьорить тіло, позбавляє від дратівливості, покращує роботу різних органів тіла  і систем. Для досягнення найбільш максимального ефекту, масаж виконується всім тілом дівчини-масажистки. Відвідавши одного разу такий масаж, ви зрозумієте, що не тільки окремі пікантні місця на вашому тілі можу бути ерогенними зонами, але і все тіло – це ерогенна зона.

Незабутня насолода

Наш професійний боді масаж являє собою повноцінний масаж усього тіла, під час якого використовуються основні масажні техніки: розтирання, розминка, вібрація, погладжування. Він проводиться в два етапи. Перший етап представляє собою загальний рорзслабляючий масаж тіла. Далі ж йде другий, еротичний етап, під час якого оголена чарівна масажистка з гарними формами та плоским животиком плавно, ніжно та неквапливо починає масажувати вас своїм тілом, а ви занурюєтеся в світ задоволення та насолоди. На вашому тілі при цьому не залишається ні клітинки, ні органу, які б не були задіяні. Описати все це палке дійство неможливо. Краще відчути його на собі!

Під час еротичного масажу ви відчуєте безліч незвіданих відчуттів. Ваші м’язи розслабляться, а почуття навпаки максимально загостряться і все це завдяки неквапливості одержуваних вами ласк. Плавні, неспішні рухи лише зрідка будуть переходити в дражливі і швидкі, доставляючи вам при цьому масу задоволень. Надпотужний еротичний заряд в поєднанні з томними рухами нашої масажистки допоможуть вам розкрити ваш еротичний потенціал і в підсумку подарують неземне райське задоволення.

Наші кинюці якраз і виконають для вас найкращий чуттєвий боді масаж в Івано-Франківську, завдяки якому ви не лише відчуєте надзвичайну насолоду, але і забудете про ваші проблеми і про існування нашого тлінного світу.

Таємнича атмосфера боді масажу

Прийшовши до нас на сеанс боді масажу, ви поринете в особливу атмосферу. Так як проведення цього масажу полягає не тільки в тому, що вас масажує гола красуня, ви занурюєтеся при цьому в заворожуючу атмосферу.

Приємна і неповторна музика, солодкий аромат свічок, який вабить до себе своєю загадковістю і невимушеністю, приглушене світло, незабутнє оформлення – все це допоможе вам отримати задоволення, яке дає боді масаж.

Сама процедура також вас здивує, адже починається вона з красивої церемонії, під час якої гостя миють, натирають піною і маслами. За вашим бажанням, ви також можете на початку подивитися еротичний танець, випити чаю, послухати музику. Можливо, також в життя втілити і інші ваші бажання.

Наші масажистки розуміють гостя з півслова, тому завжди готові задовольнити будь-який ваш порив душі і тіла, будь-яку вашу вимогу і побажання. Для вас буде створена атмосфера таємних і інтимних бажань.

Боді масаж в Івано-Франківську на дому

У нашому вишуканому салоні еротичного масажу є послуга масаж на дому. Ви можете попросити приїхати нашу чарівну кицюню до вас додому і масажистка із задоволенням прибуде за вказаною адресою і привезе вам трохи радості і насолоди. В такий приємний і гарний спосіб ви можете урізноманітнити свій вихідний день! Крім того, наші прекрасні кицюні здатні задовольнити не тільки вас, а й вашу другу половинку. Це зміцнить ваш сімейний союз і позитивно позначиться на ваших інтимних відносинах.

Боді масаж на дому – це відмінне рішення для боязких, сором’язливих хлопців та тих, хто багато працює, сильно заклопотаний робочими справами і не має часу самостійно відвідати наш салон.

В чому ж полягає користь боді масажу?

Сьогодні боді масаж – це не тільки гарний спосіб зануритися в світ еротизму та отримати неземне задоволення, але і відмінний спосіб оздоровитися.

Для сучасної людини, яка проводить багато часу на роботі, боді масаж буде гарним засобом для позбавлення від негативних емоцій і для врівноваження енергетичного заряду. Також під час процедури підвищується температура тканин, за рахунок викиду адреналіну. Тому масаж добре стимулює нормалізацію обміну речовин і покращує роботу серцево-судинної системи.

Ще однією позитивною рисою цього масажу є очищення шкіри від відмерлих частинок. Після процедури тіло починає дихати, покращується кровообіг, відкриваються забруднені пори. Завдяки боді масажу шкіра стає чистою та приємною на дотик.

Загалом користь цієї процедури полягає в отриманні позитивних емоцій, які допомагають позбутися стресу, депресії і поліпшити життєвий тонус.