Записатись на масаж

Цілодобово

місто Івано-Франківськ
вул. Січових Стрільців, 42А

Приймаємо

Строго без інтиму

100 % Конфіденційність

Еротичний масаж – користь і не тільки…

12/12/2016

Історія виникнення еротичного масажу

Історія виникнення еротичного масажу сягає своїм корінням у глибину віків. З найдавніших часів люди приносили один одному задоволення, роблячи еротичний масаж. Хоча раніше ця процедура була скоріше лікувального, ніж сексуального характеру. Масаж був спрямований на зняття напруги, усунення болю в кінцівках. Більш того, наші предки за допомогою еротичного масажу лікували деякі захворювання: порушення функції статевих органів у чоловіків, безсоння, нервові розлади та багато інших.

У сучасному світі все більшої й більшої популярності набувають салони еротичного масажу. Адже саме тут можна повністю розслабитися і відчути себе паном, центром Всесвіту. Еротичний масаж, що виконується ніжними ручками чарівних дівчат, не залишить байдужим абсолютно жодного представника сильної статі.

Занурюючись в атмосферу еротичного салону, ви потрапляєте в прекрасний світ насолоди. Всі турботи залишаються за дверима. Тиха музика, приглушене світло, легкий аромат ефірних масел в повітрі, мерехтіння свічок. Все це налаштовує клієнтів салону еротичного масажу на потрібну хвилю, допомагає розслабитися та підготуватися до занурення в нірвану.

Сеанс еротичного масажу допоможе вам зняти напругу, оздоровитися та повністю оновитися. Відчуття легкості, яке з’явиться у вас після масажу, дуже вам сподобається. Ви захочете відчувати його знову та знову. Розслаблюючий душ перед початком сеансу в компанії чарівної масажистки дозволить змити проблеми довгого трудового дня.

Як вже було сказано, еротичний масаж позитивно впливає на відвідувача салону. Тільки подумайте! Адже ви не тільки отримуєте масу задоволення, але й проходите курс лікування в такій приємній атмосфері. Ніяких неприємних відчуттів! Тільки ласка та ніжність застосовуються під час такого лікування.

Фантазія масажисток салону безмежна. Під час сеансу можуть бути використані різні пристосування, які збільшать ваше задоволення в сотні разів. Шматочки м’якої тканини, пір’ячко, намистинки … Дуже багато способів доставити клієнту райську насолоду.

Ефірні масла, якими рясно змащені тіла масажисток, також спрямовані на збільшення насолоди відвідувачів еротичного салону. Більш того, можуть застосовуватися гелі та мильна піна для розслаблення клієнта.

Після важкого робочого дня, повного питань та проблем, ви приходите на сеанс еротичного масажу. Всі неприємності залишаються ззовні. У напівтемряві кімнати тільки ви та ніжна масажистка. Що може бути краще?

Великий вибір програм припаде до смаку навіть самому досвідченому відвідувачу. У вас буде можливість не просто отримати задоволення від еротичного масажу, а й взяти безпосередню участь у виставі. У салоні все призначене для задоволення потреб клієнта.

Ви зможете за своїм бажанням визначити кількість дівчат, які будуть проводити сеанс. Також можна порадувати свою кохану людину, разом отримавши насолоду від процедури еротичного масажу. Це стане прекрасним спільним спогадом, яке додасть фарб до вашого сексуального життя.

Темп сучасного життя дуже високий. Важко постійно брати участь в перегонах, бути попереду. Дозвольте собі трохи розслабитися. Професійні масажистки допоможуть вам скинути з плечей тягар турбот, і ви поринете у дивовижний світ.

Після сеансу еротичного масажу ви відчуєте небувалий прилив нових сил та енергії. Бадьорість буде бити з вас ключем. Істотно збільшиться статевий потяг. Ви перестанете відчувати тяжкість психологічних навантажень та стресів.

Не відмовляйте собі в задоволенні. Пам’ятайте, що час від часу кожна людина потребує розслаблення. Відпочиньте від подеколи нелегкої дійсності в руках умілих масажисток.

Салон еротичного масажу “Кицюня” чекає саме на Вас. Відвідайте цей райський острівець блаженства та млості. Наші масажистки в повній мірі володіють мистецтвом дарувати насолоду.