Записатись на масаж

Цілодобово

місто Івано-Франківськ
вул. Січових Стрільців, 42А

Приймаємо

Строго без інтиму

100 % Конфіденційність

Інтимний масаж для нього та дня неї

06/30/2016

Вже протягом декількох років масаж – це непросто процедура, а ціле мистецтво. Адже з його допомогою можливо не тільки оздоровитись, а й отримати задоволення. Інтимний же масаж – це особливий вид масажного мистецтва, котрий включає в себе безпосередньо масаж, пестощі інтимного характеру, а також споглядання оголеної краси тіла.

Це чарівна подорож тілом, завдяки якій ви не тільки краще почуваєтесь, але і приємно розслабляєтесь. А це дуже важливо, адже після метушні великого міста, заторів і проблем на роботі, виникає велике бажання відпочити.

Особливістю інтимного масажу в Івано-Франківську є те, що цей масаж спрямований не тільки на розслаблення партнера, а також на його збудження. Тому окрім обізнаності про техніку масажу, масажист або масажистка повинні знати і ерогенні місця свого партнера.

У нашому витонченому салоні інтимний масаж Івано-Франківськ виконує чарівна німфа, котра володіє всіма необхідними знаннями та навичками. Дівчина допоможе пізнати вам невідоме зі світу сексуального життя.

Інтимний масаж Івано-Франківськ процедура для двох

Інтимний масаж – це своєрідна універсальна процедура. Вона може виконуватись як окремо для одного, так і для пари одночасно. Інтим-масаж для пар – це відмінний засіб для тих закоханих або подружжя, які бажають відновити свої сексуальні відносини і повернути в них колишню пристрасть. Ви з нового боку відкриєте для себе свого партнера або партнершу, вивчите його/її ерогенні місця, насолоджуєтесь палкими поцілунками і пізнаєте нові гострі відчуття.

Але перед тим, як розпочати інтимний масаж Івано-Франківськ закоханні обирають собі масажистку, дівчину, котра буде супроводжувати їх під час усього сеансу масажу. Можлива присутність і двох масажисток в кімнаті. В цьому випадку масаж виконується для пари одночасно, а не по черзі. І це тільки грає на руку подружній парі, адже обох партнерів одночасно накриває лавина почуттів і вони можуть сповна насолодись один одним.

Відвідавши нас одного разу, ви зрозумієте, що  інтимний масаж від салону еротичного масажу “Кицюня” це:

– новий чуттєвий досвід;

– відмінний спосіб позбутися певних проблем у відносинах;

– відкриття нових меж свого партнера.

Така масажна процедура позитивно впливає на сексуальну енергію обох партнерів, гармонію почуттів, допомагає відчути себе більш розкутим і краще пізнати ерогенні зони – свої власні та вашої коханої людини. Масаж пробуджує нові сексуальні емоції і почуття, покращує взаємини сімейної пари. Тільки одна думка про те, що до вашого партнера торкається хтось інший роздратує та збудить вас не на жарт.

 Дозвольте собі відчути справжню насолоду і відвідайте інтимний масаж Івано-Франківськ. Ви отримаєте величезну кількість задоволення від спільно проведеного часу і відчуєте такі емоції, котрі раніше ще не відчували. Це дуже цікаво, ново та свіжо. Ласкаво просимо до нас!