Записатись на масаж

Цілодобово

місто Івано-Франківськ
вул. Січових Стрільців, 42А

Приймаємо

Строго без інтиму

100 % Конфіденційність

Інтимний масаж: подаруйте собі задоволення!

05/30/2016

 

Бажаєте відпочити та забути про всі свої щоденні турботи, справи? Таке можливо в руках наших чарівних масажисток, які в ідеалі володіють технікою інтимного масажу. Вони знають про таємниці цього масажу практично все і допоможуть вам гідно оцінити можливості і переваги цієї процедури.

Не відмовляйте собі у приємному і відвідайте наш інтимний масаж! Завдяки йому ви відкриєте для себе новий світ задоволення та нові грані вашої сексуальної сили. Масаж допоможе зняти напругу і принесе емоційну та фізичну насолоду.

Особливості інтимного масажу

Інтимний масаж – це приємна, пікантна та яскрава масажна процедура, під час якої приваблива масажистка торкається найпотаємніших куточків чоловічого тіла. На думку багатьох, ерогенна зона чоловіків – це пахова зона. Так воно і є, але вона не єдина. Варто лише легенько та ніжно доторкнутися до мочки вуха чоловіка, задньої частини його колін або в районі сьомого хребця на спині, як представник сильної половини людства збудиться не на жарт. Саме з цих точок наші чарівні, сексуальні і молоді масажистки починають проведення інтим масажу. Спочатку вони безперервно плавно масажують тіло, а потім все сильніше, швидше і наполегливіше, і до тих пір поки чоловік повністю не зануритися в нірвану.

Для того, щоб зробити відчуття ще більш гострими, масажистка намастить вас косметичним маслом, запалить свічки, що мають приємний аромат та ввімкне спокійну фонову музику.

Завдяки цьому масажу ви відчуєте повне задоволення, розслабитесь, а ваше тіло наповниться новою енергією, яка допоможе вам у звершенні нових подвигів та перемог.

Сексуальна ж енергія – це важливе та потужне джерело життя. Це двигун, який дає чоловікові сили для звершення. Але коли вона знаходиться в організмі з надлишком, це негативно впливає на здоров’я чоловіка. Він стає дратівливим, надмірно збудженим, агресивним, його продуктивність знижується і він не в змозі концентруватися на виконанні необхідних завдань. Ситуацію допоможе виправити інтим масаж. Іншими словами, інтимний масаж відкриває двері в повноцінне життя. Адже коли сексуальна енергія збалансована, чоловік спокійний, він може насолоджуватися життям, досягати намічених цілей, підкорювати нові вершини.

До того ж за своєю натурою чоловік – це завойовник, йому властиво підкорювати нові вершини, відкривати нові горизонти перед собою. А це означає, що ви не зможете пропустити такий цікавий досвід – досвід професійного інтимного масажу.

Лікувальний ефект інтим масажу

Ще одна перевага інтим масажу – це його лікувальні властивості.

Кожен день чоловік стикається з різного роду стресовими ситуаціями:

  • нервове напруження на роботі;
  • сумнівна екологія мегаполісу;
  • роздратування в автомобільних пробках, чергах.

Все це негативно впливає на здоров’я представника сильної статті. І як результат починаються проблеми інтимного характеру, псуються взаємини з дружиною, коханою. Але існує прекрасна можливість уникнути цих неприємних наслідків і не абияким способом, а найприємнішим – еротичним способом. Поліпшення і відновлення сексуальної сили можливо завдяки нашому масажу. Жодна інша лікувальна процедура не супроводжується таким задоволенням.

Крім того, інтимний масаж позитивно впливає не тільки на сексуальну функцію чоловіка, а й на весь його організм. Він піднімає тонус, покращує настрій, зовнішній вигляд шкіри, роблячи її більш пружною та еластичною, позбавляє від втоми, дратівливості.

Запорукою ж вашого гарного здоров’я є регулярне відвідування нашого вишуканого салону, в якому спокусливо-розслаблюючу процедуру проводять чарівниці-масажистки привабливої зовнішності: зухвала блондинка, кокетлива шатенка або грайлива брюнетка. Ви самостійно обираєте ту дівчину, яка вам сподобається. А вона в свою чергу, за допомогою своїх ніжних рук задовольняє всі ваші потреби. Відчуття, які з’являються у вас під час сеансу, складно описати, їх необхідно відчути особисто. Тиша, повна розслабленість, комфорт, захищеність – все це дозволяю уявити ніби ви вдома. А що ще потрібно чоловікові для гарного відпочинку?

Якщо ви бажаєте спробувати щось нове та цікаве у своєму житті, тоді інтимний   масаж – це те, що вам так необхідне. Прийшовши до нас лише одного разу, ви назавжди зміните ваші погляди на сексуальне життя, відчуєте себе більш вільно та розкуто.