Записатись на масаж

Цілодобово

місто Івано-Франківськ
вул. Січових Стрільців, 42А

Приймаємо

Строго без інтиму

100 % Конфіденційність

Розслаблюючий масаж в салоні еротичного масажу

05/30/2016

Втомилися від метушні напруженого, довгого робочого дня і

шукає спосіб розслабитися, але не уявляяєте як. До того ж це зараз вам так необхідно, адже незабаром світ зовсім втратить усі барви. Тоді розслаблюючий масаж буде справжнім порятунком для вас.

Грамотний, професійний розслаблюючий масаж поліпшить циркуляцію крові в м’язах і шкірі, зніме втому, напругу, які виникають навіть під час сидячої роботи. Як результат ви відчуєте прилив сил, бадьорості, енергії, значне поліпшення самопочуття і швидке поліпшення настрою.

Приємна і доброзичлива атмосфера чекає вас в нашому салоні “Кицюня”. З перших хвилин ви поринете в таємничий світ релаксу, який сповнений ніжних ласк і жіночої чарівності. А наші спокусливі і вмілі кішечки допоможуть вам повноцінно розслабитися, доставлять задоволення і океан яскравих емоцій. З їх допомогою ви забудете про свої насущні турботи і клопоти, поринете в справжню казкову нірвану.

Розслаблюючий масаж являє собою комплекс певних прийомів: погладжування, розтирання, розминка, вібрація і реалізовується завдяки дотику до нервових закінчень організму гостя. Все це сприяє відпочинку, релаксації і взагалі цілої феєрії неймовірних, фантастичних відчуттів. Божественні і витончені кішечки доторкнуться до кожної клітинки вашого тіла, да так, що жоден міліметр не залишиться без їхньої пильної уваги. І якщо ви хоча б один раз завітаєте до нас, то вже не зможете обійтися без ніжних, умілих і ласкавих ручок наших чарівних кицюнь.

Наш салон “Кицюня” – це своєрідна мекка релаксу і насолоди, в якій пильно зберігаються всі ваші таємниці. Вони залишаться недоступними для допитливих очей і ніколи не залишать стін нашої будівлі. А крім того, що наші кішечки мають сліпучу красу, вони ще й справжні професіоналки своєї справи. Дівчата в ідеалі володіють технікою проведення розслаблюючого еротичного масажу.

Тонкощі проведення розслаблюючого масажу

Розслаблюючий масаж проводиться з метою зняти втому, стрес, напругу, дати м’язам відпочити, заспокоїти людину під час депресій, стресів, і виконується з застосуванням декількох основних масажних технік. А саме погладжування, розминка, розтирання, вібрації.

Процедура починається з легких погладжуючих рухів, які з часом переходять в більш сильні, завдяки яким тіло наповнюється бадьорістю та енергією. Потім спокуслива дівчина переходить до другого етапу масажної процедури – розтирання. Під час цього етапу масажистка, то повільно, то знову швидко розминає вашу спину, плечі і шию.

Наступним етапом йде розтирання тіла. Такий прийом позитивно впливає на стан здоров’я людини та приводить м’язи в тонус. Розтирання проводиться в кілька прийомів. Перший це розтирання тіла гостя за допомогою пальців. Другий же масажистка проводить стиснувши руку в кулак та сильно тиснучи на тіло гостя. При цьому вона ретельно контролює силу натискання, адже масаж повинен доставити тільки приємні відчуття і ніякого болю.

Ще один прийом це вібрація, завдяки якій тіло цілком розслабляється. Вібрація досягає м’язів, тканин і навіть внутрішніх органів і нервів в глибині організму, тому це дуже корисний та дієвий прийом розслаблюючого масажу. Закінчується вся процедура легкими, приємними і плавними погладжуваннями. В кінці ви відчуєте, як почуття розслабленості охоплює вас. А для того, щоб вам легше було зануритися в світ безтурботного релаксу, наша чарівна кішечка створить необхідну атмосферу – приглушить світло, засвітить свічки, і намастить вас ароматною косметичною олією.

Розслаблюючий масаж від нашого салону “Кицюня” – це чудовий спосіб відпочити тілом з максимальною для нього користю. Приходьте до нас і подаруйте собі задоволення!