Записатись на масаж

Цілодобово

місто Івано-Франківськ
вул. Січових Стрільців, 42А

Приймаємо

Строго без інтиму

100 % Конфіденційність

vip масаж

Чому варто записатися на VIP масаж

03/25/2016

Як відомо, масаж – це відмінний засіб, щоб розслабитися і отримати задоволення від того, що твоє тіло перебуває в стані легкості і комфорту. Існує велика кількість різновидів масажу, проте найбільше запам’ятовується саме VIP масаж (еротичний масаж).Він благотворно впливає не тільки на фізичне здоров’я, а й на емоційний та психологічний стан людини.

Еротичний масаж – це відпочинок як для тіла, так і для душі. Під час цієї процедури кожна клітина і м’яз тіла розслабляються, що дає можливість цілком і повністю розслабитися і сприйняти тільки позитивні відчуття. Мало кому вдається це зробити в реальному житті, в голові завжди прокручуються якість проблеми. Під впливом рухів наших чарівних кицюнь, про все погане ви просто забудете.

Після проведення процедури професійного VIP масажу, ваш настрій покращиться настільки, що заряду бадьорості і енергії вистачить вам ще надовго.

Проведення еротичного масажу

VIP масаж – це розминка, розтирання тіла, м’язів, м’яких тканин і шкіри, яка викликає емоції любовного збудження. При цьому даний вид масажу виключає любов. Таким чином, еротичний масаж – це масаж усього тіла, який викликає у людини бажання і без інтимної близькості дає можливість насолодитися оргазмом.

Еротичний масаж – це гарний спосіб розслабитися після важкого напруженого дня на роботі. Наші ж кицюні володіють усіма техніками еротичного масажу, тому вони можуть швидко вгадати найпотаємніші ваші місця і будуть впливати на них надмірно щедро. Ви зануритесь в незабутній світ блаженства і неймовірних відчуттів, можливо, таких, які раніше ніколи не відчували. Протягом усієї процедури задоволення не те що не покине вас, воно буде наростати, а в кінцевому підсумку ви відчуєте релаксацію по всьому тілу.

Виконуючи масаж, кицюні задіюють усі частини свого тіла і торкаються ними вас ніжно та несподівано, але дуже приємно. Таке неймовірне поєднання неодмінно вас зачарує,  шалено збудить і змусить побачити рай задоволення.

Під час процедури ви повністю зануритесь в стан розслабленості і релаксації, а витонченість і грація дівчат не залишать вас байдужими, бо їх ручки мов чарівні.

Всі дівчата професійні масажистки. Вони лагідні, ніжні, чуйні, вмілі і, звичайно ж, дуже чарівні та привабливі. Разом з чуттєвим масажем кожен гість нашого салону може насолодитися еротичним танцем, наприклад, стриптизом, виконуваним виключно для нього і великою кількістю інших приємних  дрібниць. Окрім класичного еротичного масажу ми також практикуємо інші масажні програми. Вони різняться комплексом використовуваних методик і технікою виконання. Кожен масаж дивно приємний і, звичайно, корисний.

 У нашому салоні також наявний масаж для жінок, і парний масаж. Завітавши до нас зі своєю другою половинкою, ви пізнаєте одне одного краще, ближче. Якщо ж ви бажаєте знову розпалити бурхливе полум’я кохання, то наші кицюні вам в цьому допоможуть.

Атмосфера-важлива складова VIP масажу

Головна мета, яку переслідують наші кицюні під час проведення процедури, це доставити кожному клієнту неземне, незабутнє відчуття задоволення. Для цього створюються спеціальні умови, в яких жоден чоловік або жінка не зможуть думати про щось інше та більш приємне.

Відповідна атмосфера є дуже важливою складовою повної релаксації людини і занурення її на певний проміжок часу в небуття. Таку атмосферу у нашому салоні, ми створюємо за рахунок антуражу, аромотерапії і розслаблюючої музики, яка звучить ненав’язливо. Все це в сукупності дає ідеальну обстановку, яка допомагає людині зануритись у світ задоволення та релаксації.

VIP масаж – це можливість зануритися в таємничий світ насолоди, де немає місця тривогам та проблемам. Якщо ще недавно ви про це тільки мріяли, то прийшовши одного разу в наш салон, зрозумієте, що це все реально.

Неймовірна атмосфера ніжності, спокою, затишку і гостинності чекають кожного, хто завітає до нас. Але, це тільки початок. Найцікавіше і загадкове чекає попереду. І, доторкнувшись лише злегка до світу блаженства, залишати його не захочеться. А це і не потрібно, варто зробити перерву і повернутися в цей світ знову, вже на наступному сеансі.